Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie Szlacheckich Dostojników w towarzystwie Diaboliny i Cruelli De Mon? Nie? To zapraszamy Was do obejrzenia obiecanej relacji z Warsztatów w Zamku w Tucznie!

Warsztaty rozpoczęliśmy od szkoleń z naszymi partnerami. Olbrzymią dawkę wiedzy zaserwowali nam: Cerrad, Deceuninck Poland, Mercor, MultiContract, Soprema Polska i Weitzer Parkett Polska.
Później mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie niespodzianka przygotowane przez Sebastiana Dorosińskiego.
I oczywiście bal – Drodzy Uczestnicy! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych wspaniałych kreacji, Wasza kreatywność nie zna granic. Dlatego też, z wielką przyjemnością wybraliśmy wspólnie najlepiej przebrane osoby.
W tej cudownej atmosferze nie zabrakło fajerwerków, klimatycznego ogniska i oczywiście wspólnej zabawy do rana!
Dziękujemy za przybycie Kolegom i Koleżankom z SARP Oddział Słupsk, SARP Szczecin, SARP Zielona Góra, Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Olsztyn, SARP Poznań, SARP Oddział Wybrzeże, SARP Łódź, SARP Wrocław oraz Przedstawicielce Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki!
To był miło spędzony czas, na wartościowych rozmowach, nauce, konsultacjach i udanej zabawie. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania
Autorzy zdjęć: Wanda Grodzka (grupowe) i Jan Skowroński (sztuczne ognie).