Mood For Wood to warsztaty projektowe, podczas których studenci kierunków projektowych przy pomocy uznanych architektów z całego świata oraz doświadczonych stolarzy projektują oraz samodzielnie wykonują meble miejskie z drewna  dla wybranych społeczności lokalnych. Pracują nad konkretną lokalizacją, spotykają się z użytkownikami przestrzeni, poznając ich potrzeby oraz problemy danego miejsca. Aby zrealizować projekt są zobligowani do uzyskania akceptacji swoich pomysłów u odbiorców, następnie na podstawie opracowanego kosztorysu składają zamówienie na określone materiały, z których własnoręcznie budują drewniane meble lub instalacje.

W tym roku wyjątkowo odbędą się dwie edycje warsztatów. W lipcu uczestnicy będą projektować meble dla mieszkańców Cieszyna (23.07-03.08) a w sierpniu zajmą się meblami dla ogrodów na poznańskim Szelągu (21-30.08).

Rekrutacja – Cieszyn- trwa do 18.05
Rekrutacja – Poznań- trwa do 15.06

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.moodforwood.com
UWAGA: organizatorzy nie będą wymagać żadnych wpłat od zakwalifikowanych uczestników, do czasu – kiedy realizacja warsztatów w danym terminie nie będzie 100% pewna.