SAVE THE DATE!

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA (online) – 16 – 20 XI

wejdź na profil FB lub YT „Architektura & Biznes” i poznaj świat pracowni architektonicznych: A2P2 architecture and planning, APA Wojciechowski Architekci i Henning Larsen. Wydarzenie jest bezpłatne. Do zobaczenia!

Link do wydarzeniahttps://www.facebook.com/events/1013459665795328

FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH (FOPA) 16-20 listopada 2020, który jest wydarzeniem towarzyszącym kongresu Open Eyes Economy Summit*. Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.To 3 dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać ciekawych architektów z najlepszych biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia.
Patronat: SARP Kraków

*OEES – Międzynarodowy Kongres Ekonomii i Wartości zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera gromadzi w Centrum Kongresowym ICE Kraków wybitne osobistości ze świata ekonomii, kultury, polityki. W tamtym roku uczestniczyło w nim 3000 osób. W tym roku przyjmuje formułę hybrydową – wystąpienia w ramach programu będą odbywały się  w ICE Kraków i na platformie wirtualnej.